فروش توالت فرنگی با کیفیت خوب

فروش توالت فرنگی خوب توسط مراکز فروش آن انجام می شود. توالت فرنگی یکی از لوازم جدا نشدنی در حمام و سرویس بهداشتی هر خانه ای به شمار می رود و استفاده از آن برای افراد مسن و یا افرادی که در اثر حادثه دچار آسیب دیدگی در ناحیه لگن و و پاها هستند بسیار توصیه می شود، از این رو برای خرید این محصول باید توجه و دقت کافی به خرج دهید. فروش توالت فرنگی با کیفیت خوب

خرید توالت فرنگی در ابعاد مختلف

خرید توالت فرنگی در ابعاد مختلفامروزه فروش عمده توالت فرنگی در مدل ها و طرح های گوناگونی انجام میشود که با اطلاع و آگاهی از هر مدل می توان محصول مورد نظر خود را خریداری کرد. اما در حالت کلی این محصول در ابعاد مشخصی و استاندارد تولید می شود. توالت فرنگی هایی که در ایران تولید می شود با در نظر گرفتن خصوصیات فیزیکی و ظاهری مردم ایران طراحی می شود.

ابعاد استاندارد انواع توالت فرنگی به صورت زیر است:

 • توالت فرنگی یک تکه
 • توالت فرنگی دو تکه
 • توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ

ابعاد توالت فرنگی یک تکه: نوعی از توالت فرنگی که به صورت یک تکه قالب گیری شده و مخزن و کاسه توالت به یکدیگر متصل می باشد، توالت فرنگی یک تکه می گویند. طول این نوع توالت فرنگی بین 53 تا 78 سانتی متر و عرض کمتر از 50 سانتی متر را دارا می باشد. ارتفاع کاسه توالت فرنگی یک تکه از سطح زمین بین 35 تا 41 سانتی متر می باشد. عمق این محصول حدود 68 تا 76 سانتی متر است.

ابعاد توالت فرنگی دو تکه: در این نوع توالت فرنگی ها مخزن و کاسه توالت از یکدیگر جدا بوده و به طور جداگانه ای نصب می شوند. ارتفاع توالت فرنگی دو تکه از توالت فرنگی یک تکه بیشتر می باشد. اما سایر ابعاد آن مانند نوع یک تکه است.

توالت فرنگی دیواری یا وال هنگ: این نوع توالت فرنگی ها پایه ندارند و به دیوار نصب می شوند. مخزن آن ها یا درون دیوار قرار می گیرد و یا مخزنی برای ذخیره آب مورد نیاز سیفون ندارد. توالت فرنگی دیواری را با توجه به ارتفاع کاسه در فاصله مناسبی از سطح زمین نصب می کنند.

فروش توالت فرنگی خارجی هوشمند

فروش توالت فرنگی خارجی هوشمندتوالت فرنگی مانند بسیاری از ساخته های دست انسان، کم کم و به تدریج دچار تحولات زیادی از نظر ظاهر و کارایی شده است و شرکت های تولید کننده این محصول ضمن تلاش برای ارائه انواع محصولات در تنوع بالا، همواره در پی آنند تا محصولی با کیفیت تولید کرده و برای فروش روانه بازار کنند، همین امر باعث شده تا تنوع این محصول در بازار بسیار زیاد باشد.

امروزه یکی از بهترین روش های تهیه توالت فرنگی هوشمند استفاده از فروشگاه های اینترنتی است. در دنیای امروز این روش کاملا جا افتاده و معمول و مرسوم شده است. در این روش خرید مشتری بر خلاف روش سنتی به صورت غیر حضوری و پس از جستجو می تواند محصول خود را به آسانی تهیه کند. همچنین چون خرید به صورت مستقیم است و واسطه ای وجود ندارد قیمت کالاها بسیار ارزان تر خواهد بود.

در این فروشگاه های اینترنتی انواع توالت فرنگی خودشور، توالت فرنگی سه شوتینگ و … با بهترین قیمت به مشتریان ارائه می شود. توالت فرنگی ارزان قیمت نیز  در دسترس مشتریان قرار داده می شود و افرادی که برای خرید این محصول نمی خواهند هزینه زیادی کنند، محصول ارزان قیمت را خریداری کنند.

ارائه دهنده برند های معتبر توالت فرنگی ایرانی

ارائه دهنده برند های معتبر توالت فرنگی ایرانیفروشگاه های ما بهترین برند توالت فرنگی خارجی و ایرانی را در اختیار شما مشتریان عزیر قرار می دهد. شما می توانید انواع برند این محصول، مانند توالت فرنگی مروارید، توالت فرنگی سیار، توالت فرنگی چینی، توالت فرنگی پارس سرام و … را که در مدل ها و طرح های متنوع تولید می شوند را از فروشگاه های ما خریداری کنید.

در هنگام استفاده از توالت فرنگی به نکات زیر دقت داشته باشید:

 1. اگر از توالت فرنگی استفاده می کنید حتما ابتدا درب فرنگی را گذاشته بعد سیفون را بکشید تا بخارات و سموم آن خارج شود.
 2. خانم های باردار در دوران بارداری خود برای حفظ سلات ستون مهره ها و پیشگیری از کمر درد توصیه می شود از توالت فرنگی استفاده کنند.
 3. کاسه و محل نشستن فرنگی را مرتب تمیز کنید و به نوع شوینده هم توجه کنید تا خطر ابتلا به التهاب های پوستی اطراف باسن و ران را به حداقل رسانید.

بهترین مرکز خرید توالت فرنگی

بهترین مرکز خرید توالت فرنگیدر بازار سرویس بهداشتی و چینی آلات بهداشتی های ساختمان تنوع زیادی از محصولات به چشم می خورد. بنابراین برای خرید و تهیه این نوع محصول باید به گونه ای عمل کنید تا ضمن هزینه کمتر، زیبایی و سلیقه ساکنین منازل نیز تأمین گردد.

در هنگام خرید توالت فرنگی درجه یک به نکات زیر دقت داشته باشید:

 1. زیبایی محصول: بطوریکه با سلیقه افراد همخوانی داشته باشد. پس علاوه بر اینکه باید مدرن و جدید باشد، باید به لحاظ طرح و رنگ با سایر اجزای دستشویی و حمام هماهنگ باشد.
 2. فضای کمتری اشغال کند: از آنجا که سازندگان آپارتمان ها فضای محدودی در اختیار دارند و  در نتیجه تلاش می کنند تا بخش های کمتری به بخش های عمومی مانند حمام و دستشویی اختصاص دهند.
 3. کیفیت مناسب محصول: محصول از نظر کیفیت سرامیک، چینی و لعاب گذاری باید شرایط مناسب و عالی را داشته باشد.
 4. کارایی مناسب و مطلوب: از نظر تخلیه فاضلاب و ایجاد سر و صدا و هم چنین عدم انتشار بوی نامطبوع عملکرد مناسب و مطلوبی داشته باشد.
 5. قیمت محصول: واضح است که قیمت توالت فرنگی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در خرید توالت فرنگی خواهد بود و قیمت پایین مشتریان بیشتری دارد. این اصل موجب کاهش هزینه های سازندگان و ساکنین منازل شده و مقرون به صرفه خواهد بود.

نمایشگاه بهترین مارک توالت فرنگی آمریکایی

نمایشگاه بهترین مارک توالت فرنگی آمریکاییدر نمایندگی توالت فرنگی انواع برندهای خارجی و ایرانی وجود دارد که با توجه به شرایط خود می توان هر کدام از آن ها را خریداری کرد. در کشور کارخانه های تولید کننده زیادی هستند که این محصول را تولید می کنند و بیشتر این تولید کنندگان موارد فنی را در کیفیت این محصول لحاظ می کنند. کیفیت توالت های فرنگی بر اساس درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی می شوند. کارخانه های تولید کننده ای که صاحب برند هستن معمولا آن را با بالاترین کیفیت به بازار ارائه می دهند تا رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.