فروش توالت فرنگی دیواری دست دوم در بازار

فروش توالت فرنگی دیواری با تخفیفات ویژه همراه است. این توالت ها انواع مختلفی دارند و به راحتی تمیز می شوند. همچنین نیازی به جا به جا کردن آن ها نیست. با استفاده ار این نوع محصولات فشار کمتری به زانو و کمر شما وارد خواهد آمد.

فروش توالت فرنگی دیواری دست دوم در بازار

خرید بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی

خرید بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی با نحوه نحوه نصب توالت فرنگی ها آشنا شوید.

توالت فرنگی دیواری انتخابی مناسب برای سرویس بهداشتی شما خواهد بود. انتخاب این نوع از سرویس فرنگی می تواند انتخابی مناسب و هوشمندانه باشد. دلیل این مطلب مزایای بسیاری است که این نوع از این محصول می تواند برای شما ایجاد کند. اگر همیشه به دنبال راهی برای تمیز ماندن همیشگی توالت و سرویس بهداشتی خود هستید اما نیاز به یک توالت فرنگی نیز دارید، پیشنهاد نوع دیواری آن است که با داشتن فاصله ای بین زمین و خود می تواند این نیاز شما را بهتر از سایر انواع این محصولات بر طرف نماید. 

انواع توالت فرنگی دیواری

همانطور که گفتیم این نوع از سرویس های فرنگی مزایای بسیاری دارند تا انتخاب مناسبی برای خرید باشند. اما قبل از بررسی بهتر است با انواع این محصول نیز آشنا شویم. توالت فرنگی دیواری را عموما می شود به دو بخش تقسیم کرد که در ادامه راجع به آنها توضیح خواهیم داد. 

توالت فرنگی تاشو دیواری

این روزها بسیاری از منازل به صورت آپارتمان هستند و در سرویس بهداشتی آنها با نصب توالت ایرانی دیگر جایی برای سرویس فرنگی نخواهد بود. اگر شما نیز با کمبود فضا در سرویس خود روبرو هستید اما از فشار وارده به زانو و کمر خود خسته شده اید، پیشنهاد ما استفاده از توالت فرنگی دیواری تاشو است.

توالت فرنگی تاشو دیواری

این محصولات بر روی دیوار کاسه دستشویی ایرانی و در واقع روی آن نصب میشوند. نصب توالت فرنگی تاشو بسیار راحت خواهد بود. این محصول هنگام نیاز باز شده و در اتمام استفاده دوباره روی دیوار جمع می شود. این توالت فرنگی دیواری نیاز به جابه جا کردن ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده نمود. قیمت توالت فرنگی دیواری تاشو بستگی به پایه استفاده شده در ساختار آن خواهد داشت که می تواند آلومینیومی، فایبرگلاس و .. باشد، خواهد داشت. قیمت حدودی این سرویس های فرنگی بین 100 تا 200 هزار تومان متغیر می باشد. 

توالت فرنگی دیواری توکار و یا ثابت

این توالت های فرنگی دیواری به علت زیبایی خود مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند. در این مورد مخزن سرویس به صورت توکار داخل دیوار نصب می شود و توسط دکمه ای که از لحاظ زیبایی مناسب باشد می توان از سیفون آن استفاده کرد. مزایای این محصول بسیار است که می توان به صورت زیر آنها را نام برد:

توالت فرنگی توکار

توالت فرنگی دیواری فضا را شلوغ نمی کند و در واقع به طور بهینه از فضا استفاده می توان استفاده کرد.

به راحتی می توان آن را تمیز کرد و نضافت راحت تری نسبت به سایر توالت فرنگی ها دارد. 

می تواند متناسب با ارتفاع استاندارد و مناسب با نیاز شما روی دیوار نصب شود. 

و البته بسیاری مزایای دیگر که این محصول را نسبت به انواع توالت فرنگی دیگر متمایز می کند. 

فروش توالت فرنگی دست دوم

قیمت توالت فرنگی خارجی

انواع توالت فرنگی و ویژگی‌های آن

در این مقاله به طور کامل به معرفی انواع توالت فرنگی و ویژگی‌های آن‌ها پرداخته‌ایم، تا شما هنگام خرید توالت فرنگی با انواع توالت فرنگی سیار، دیواری و ثابت، توالت فرنگی سایز کوچک، مدل‌ها و برندها آشنا باشید.

اگر علاوه بر انواع توالت فرنگی به مباحث زیر نیز علاقه‌مندید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

قیمت انواع توالت فرنگی خارجی

توالت فرنگی ارزان

بورس فروش توالت فرنگی

فروش توالت فرنگی ارزان قیمت

ارزانترین توالت فرنگی

قیمت توالت فرنگی ارزان پلاستیکی

توالت فرنگی گلسار

کارخانه تولید توالت فرنگی خارجی

کارخانه تولید توالت فرنگی خارجی انواع توالت فرنگی دیواری

مهم‌ترین مزیت استفاده از توالت فرنگی این است که به مفاصل و مهره‌های کمر شما فشار وارد نشده و در نتیجه سلامت اسکلت بدن بیشتر حفظ خواهد شد. خوشبختانه با توجه به اطلاع رسانی‌ها و آموزش‌هایی که در این زمینه ارائه شده است، امروزه در هر خانه ای یک توالت فرنگی وجود داشته و سعی می‌شود که فرزندان را از همان ابتدای کودکی، به استفاده از این نوع توالت آموزش دهند. در بورس فروش توالت فرنگی، زمانی که قرار است برای خرید توالت فرنگی اقدام نمایید، شما با تنوع زیادی مواجه می‌شوید. در این حالت قدرت انتخاب تنوع خرید را برای شما بیشتر خواهد کرد. شما باید براساس متراژ محل نصب توالت فرنگی، میزان استفاده از آن و … بهترین توالت را خریداری نمایید. 

راهنمای خرید انواع توالت فرنگی:

از آنجایی که تنوع توالت فرنگی این امکان را فراهم می‌کند تا شما قدرت خرید زیادی داشته باشید، لذا باید ابتدا از تقسیم بندی انواع توالت فرنگی براساس فاکتورهای مختلف آگاهی داشته و سپس برحسب نیاز خود، تصمیم به خرید را نهایی نمایید:

انواع توالت فرنگی برحسب اندازه

انواع توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری

انواع توالت فرنگی از نظر دوام و استحکام

انواع توالت فرنگی براساس روش تخلیه

انواع توالت فرنگی از نظر نوع درب

انواع توالت فرنگی برحسب محل نصب

انواع توالت فرنگی برحسب برند

انواع توالت فرنگی برحسب مدل

 

انواع توالت فرنگی برحسب اندازه

انواع توالت فرنگی دارای یک اندازه استاندارد در محل نشیمن هستند. زیرا کوچک یا بزرگ بودن این دهانه، می‌تواند نشستن را سخت کند و فرد نمی‌تواند خود را تمیز کند.

به طور مثال توالت فرنگی سایز کوچک یعنی ارتفاع خود سنگ توالت، پهنای پایه آن و درب توالت فرنگی کوچک باشد. شما ابتدا باید اندازه محل نصب توالت را داشته باشید و بعد بر اساس آن، یک توالت فرنگی مناسب را انتخاب نمایید. متاسفانه دیده شده است که افراد توالت را نصب کرده و بعد متوجه می‌شوند که موقع باز و بسته کردن درب دست شویی، به سختی می‌توانند به محل وارد شوند.

 

انواع توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری

مدل‌های مختلف توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری، رنگ و … وجود دارد که انتخاب یکی از آن‌ها بیشتر سلیقه‌ای خواهد بود. اما بهتر است به سراغ رنگی بروید که دیر جرم گرفته و در صورتی که بخواهید آن را تمیز کنید، با مشکل کم رنگ شدن رنگ‌های بدنه مواجه نشوید. معمولا رنگ سفید در میان مردم، بیشتر پسندیده می‌شود.

از طرفی شکل توالت فرنگی هم اهمیت زیادی دارد. توالت‌های امروزی در عین حال که کارایی مناسبی دارند، فضای کمتری را اشغال کرده و شیک تر هستند.

 

انواع توالت فرنگی از نظر دوام و استحکام

به هر حال قرار است شما برای سالیان طولانی از توالت فرنگی استفاده کنید. اگر کاسه آن از متریال بادوام تهیه نشده باشد، سریعا کارایی خود را از دست داده و زود خواهد شکست. اگر قرار است برای خرید توالت فرنگی هزینه نمایید، از همان ابتدا به دنبال بهترین جنس بروید. از طرفی استحکام توالت فرنگی برای نشستن بر روی آن، بسیار اهمیت دارد. کاسه آن باید توان تحمل وزن سنگین را داشته باشد. لذا سعی کنید که از بهترین جنس توالت فرنگی انتخاب کنید.

 

انواع توالت فرنگی براساس روش تخلیه

نوع تخلیه توالت فرنگی هم در انتخاب شما باید نقش داشته باشد. زمانی که مواد وارد توالت فرنگی می‌شود، باید به بهترین شکل ممکن تخلیه شود به گونه که کمترین ماده ای در لوله‌ها باقی نماند. لذا سرعت و کیفیت تخلیه توالت فرنگی باید ملاک اصلی خرید توالت فرنگی باشد.

 

انواع توالت فرنگی از نظر نوع درب

برخی از انواع توالت فرنگی، دارای دربی هستند که به صورت اتومات بسته می‌شود. زمانی که استفاده از آن تمام شد، با فشار دادن دکمه‌ای، به آرامی درب بسته می‌شود. اما در موارد دیگر، باز و بسته کردن درب توالت فرنگی به صورت دستی است. این که شما کدام نوع توالت فرنگی را انتخاب کنید، سلیقه‌ای است و بسته به بودجه‌ای که می‌خواهید در نظر بگیرید، متفاوت خواهد بود.

 

 

نمایندگی اصلی توالت فرنگی ایرانی

سفارش توالت فرنگی ایرانی

انواع توالت فرنگی برحسب محل نصب

توالت های فرنگی را می‌توان بر روی دیوار و یا بر روی زمین نصب نمود که به ترتیب به آن‌ها توالت فرنگی دیواری و زمینی گفته می‌شود. در انواع زمینی، اطمینان بیشتری وجود دارد زیرا شما مطمئن خواهید بود که هر وزنی را تحمل کرده و نگرانی از بابت افتادن ندارید. اما در انواع دیواری، باید توالت فرنگی را در ارتفاع معینی از زمین نصب کنید.

مخزن آب توالت فرنگی زمینی هم داخل دیوار و هم روی دیوار نصب می‌شود، اما مخزن آب توالت فرنگی دیواری، داخل دیوار نصب خواهد شد. لازم است بدانید که توالت فرنگی دیواری، حجم و اندازه کوچک تری داشته و در نتیجه فضای کمتری را اشغال خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.