قیمت روشویی سنگی | مرکز فروش انواع روشویی

قیمت روشویی سنگی بستگی به نوع سنگ به کار رفته، ابعاد و سایز و همچنین نوع خرید بستگی دارد. قیمت روشویی سنگی را میتوانید از این سایت مطلع شوید . قیمت روشویی سنگی بسته انواع مدل های مختلف آن دارد .روشویی سنگی همان طور که از نام آن نیز پیداست نوعی وسیله از دسته محصولات بهداشتی به شمار می رود که بسیار زیبا و شیک است و ارزش خرید را دارد. مثلا برخی اقسام آن پایه دار و برخی دیگر بدون پایه هستند که بر روی اشیاء دیگر نصب می شوند. این مدل ها کاملا ایستاده و مستقل بوده و انتخاب جنس سنگ آن کاملا سلیقه ای است. به طور مسلم سنگ های لوکس که برای ساخت روشویی به کار می روند قیمت روشویی سنگی بیشتری دارند، اما در بازار مدل های ارزان تر آن نیز به فروش می رسد.

قیمت روشویی سنگی | مرکز فروش انواع روشویی

کارخانه تولیدی انواع روشویی در ایران

کارخانه تولیدی انواع روشویی در ایرانتولید روشویی سنگی در انواع مختلف که از جمله وسایل داخل سرویس های بهداشتی به شمار می رود، با تنوع زیادی همراه است و برای خلق نمونه های جدید هیچ محدودیتی وجود ندارد. امروزه نرم افزار های طراحی کامپیوتری به کمک این صنعت آمده و طراحی و ساخت اقسام متنوعی از این تجهیزات را سبب شده است.

از این رو انواع:

 • سنگ روشویی فانتزی، بورس روشویی سنگ مرمر، سنگ روشویی کوچک و بزرگ، روشویی بدون پایه و پایه دار
 • روشویی کابینتی دیواری و سنگ روشویی کابینتی، ب ورس روشویی چینی و روشویی مدل کلاسیک

توسط تولیدی سنگ روشویی و شیرآلات بهداشتی راسان در کارخانجات صنعتی تولید و روانه بازار های فروش می شود. در بازار های داخلی انواع تولیدات ایرانی و خارجی با قیمت روشویی سنگی متنوع و همچنین مدل های لوکس و ساده جدید روشویی کابینت دار وجود دارد که مدل های متنوع این کالا سبب شده است که هر کدام مشتریان خود را داشته باشند و مردم از طبقات مختلف اجتماعی و با سطح درآمد متفاوت نمونه های خود را بتوانند انتخاب نمایند.

مرکز فروش انواع چینی آلات بهداشتی

مرکز فروش انواع چینی آلات بهداشتیچینی آلات بهداشتی مجموعه ای از وسایلی هستند که در فضای داخلی حمام و دستشوئی و همچنین داخل آشپزخانه به کار برده می شوند. این محصولات در حال حاضر هم شامل نمونه های داخلی و هم مدل های خارجی می شوند.

در مراکز فروش مدل های مختلفی از جهات گوناگون وجود دارد که هر کدام مشتریان خاصی نیز دارد. از مدل های مختلفی که در مراکز فروش وجود دارد می توان موارد زیر را بر شمرد:

 • مدل های ساده و تهیه شده از چینی درجه سه
 • مدل های لوکس و لاکچری مناسب خاص پسندان و ساختمان های لوکس
 • مدل های متوسط که از چینی درجه دو یا یک تهیه شده اند
 • مدل های روشویی بدون کابینت ارزان قیمت

هر کدام از این مدل ها خود دارای اقسام متنوعی هستند که باعث می شوند که هر فردی از فروشگاه و مرکز فروش دست خالی بر نگردد و بتواند مدل دلخواه خود را انتخاب نماید.

لیست قیمت روشویی های سنگی

لیست قیمت روشویی های سنگیروشویی سنگی  و شیرآلات بهداشتی شایان بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال مدل های خاص و کمتر دیده شده هستند تولید کنندگان امروزه با استفاده از طراحی مدل های مختلف و ترکیبی از سنت و مدرنیته به ساخت این لوازم می پردازند.

با توجه به این مسئله امروزه در بازار فروش روشویی تنوع قیمت روشویی سنگی و طرح از بارز ترین موارد مشاهده شده است. در این روشویی ها ترکیبی از مدل های سنتی و کلاسیک سبب شده است که زیبایی خاصی به آنها داده شود و چشم هر بیننده ای را بنوازد.

ساخت و قیمت روشویی سنگی جدید با کیفیت با توجه به تفاوت درآمد افراد و قدرت خرید آنها صورت می گیرد و به همین دلیل قیمت روشویی سنگی مروارید، با قیمت روشویی سنگی نیم پایه ساده تفاوت دارد. به طور کلی مهمترین فاکتور هایی که در این زمینه جهت تنظیم لیست قیمت  روشویی سنگی دخیل می باشند، عبارتند از:

 • کیفیت تولید و نوع سنگ به کار رفته
 • ابعاد سنگ
 • نوع شیرآلات به کار رفته در آن
 • طرح و مدل
 • پایه دار بودن یا نبودن آن
 • برند تولید کننده

بنابرین هر کدام از فاکتور های نام برده شده به نوبه خود در این امر دخیل می باشند.

فروشگاه اینترنتی روشویی سنگی پایه دار

فروشگاه اینترنتی روشویی سنگی پایه داربرخی از مدل های روشویی از نوع پایه دار هستند که در مقایسه با مدل های بدون پایه قیمت روشویی سنگی بیشتری دارند. این روشویی ها می توانند در ترکیب با فلزاتی مانند مس طرح های بسیار زیبایی را ایجاد نمایند که جزء اقسام روشویی مدرن و لوکس قرار گیرند.

بیشتر مدل هایی که به آن اشاره شد را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری نمود. ویژگی خرید به این شیوه مشاهده مدل های مختلف به همراه قیمت  روشویی سنگی و مشخصات فنی آنها می باشد. در این فروشگاه ها همچنین مطالب بسیار مفیدی جهت خرید روشویی متناسب با نوع دکور و طراحی داخلی درج شده است که می تواند در خرید مناسب و انتخاب درست روشویی نقش بسیار مهمی ایفا نماید.

فروش روشویی سنگی پایه دار از طریق این سایت فروشگاه های اینترنتی که بورس فروش روشویی در کشور است ، راهی آسان برای خرید و عدم نیاز به سفر های درون شهری و مکان های شلوغ می باشد که امکان استفاده از آن برای همگان وجود دارد.

فروشنده روشویی های شیک و لوکس

فروشنده روشویی های شیک و لوکسروشویی یکی از تجهیزات مرتبط با فضای داخلی و سرویس بهداشتی است که دارای تنوع زیاد هم از جهت قیمت  روشویی سنگی و هم از نظر مدل می باشد. یکی از مزایای این کالا این است که مدل های شیک و لوکس آن در بازار مناسب خاص پسندان وجود دارد و این مدل ها از سوی فروشندگان به مراجعه کنندگان معرفی می شوند.

از مواد و متریال مختلفی برای ساخت روشویی استفاده می شود که برخی از آنها جزء گرانترین قیمت روشویی سنگی و لوکس ترین می باشند که خریداران خاص خود را دارند. برای خرید این وسایل فروشندگان حرفه ای می توانند راهنمائی کننده در مورد خرید مناسب و با کیفیت باشند.

ضمن این که این افراد می توانند مدل های مورد نظر مشتری را به او نشان دهند و به این گونه به خریدار برای خرید مناسب کمک نمایند.

خریدار انواع روشویی های ارزان قیمت

خریدار انواع روشویی های ارزان قیمتدر سال های اخیر ارقام متفاوتی از روشویی به بازار آمده است که انتخاب مدل و طرح مناسب نقش به سزایی در طراحی دکوراسیون داخلی ایفا می کند. یک انتخاب درست از این وسیله می تواند تا حد زیادی تغییر دهنده فضای داخلی منزل و دکوراسیون آن باشد.

لازم به ذکر است که برای هر یک از محیط های اداری یا مسکونی انواع متفاوتی روشویی وجود دارد که انتخاب هر یک بهتر است متناسب با فضایی که قرار است این تجهیزات در آن نصب شود، صورت گیرد.

از نکات دیگر قابل توجه در این زمینه، توجه به زیبایی و کاربردی بودن آن است که هر دو جنبه باید در نظر گرفته شود و در خرید به آن توجه شود.

از این رو خریداران انواع روشویی از هر گروهی که باشند باید متناسب با فضای مورد نظر و همچنین با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند دست به انتخاب بزنند. به عنوان نمونه انواع روشویی ارزان قیمت روشویی سنگی مناسب فضا های اداری و انواع لوکس آن مناسب ساختمان های مسکونی می باشد.

عرضه انواع سنگ روشویی کابینتی

عرضه انواع سنگ روشویی کابینتیبیش از ده ها مدل از قیمت روشویی سنگی و کابینتی در بازار وجود دارد که برخی از آنها جزء جدید ترین مدل های روشویی هستند. روشویی کابینتی مدل خاصی است که در فضای زیر شیر آب دارای در مانند درب کابینت می باشد و از آن می توان برای جای دادن اشیاء مختلف از جمله مواد شوینده استفاده نمود.

کسانی که در حال ساخت منزل جدید یا بازسازی آن هستند می توانند از بهترین مدل های سنگ روشویی کابینتی استفاده نمایند. انتخاب درست این تجهیزات سبب خواهد شد که زیبایی محیط افزایش یابد.
انتخاب هر یک از مدل های کابینت دار یا بدون کابینت بسته به فضایی دارد که این روشویی در آن نصب می شود. از این رو در صورتی که فضای کمی برای قرار دادن روشویی وجود دارد، انواع روشویی کابینتی از نوع دیواری آن که مناسب فضا های کوچک می باشد، بهترین گزینه ممکن است.

این وسایل توسط مراکز فروش روشویی کابینتی و سایر مدل های آن عرضه می شود. ضمن این که از طریق اینترنتی و آنلاین نیز می توان به خرید این اقلام اقدام نمود.

نمایندگی فروش روشویی های وارداتی

نمایندگی فروش روشویی های وارداتیبخشی از کالا های حوزه تجهیزات بهداشتی از کشور های دیگر وارد می شوند. برخی مدل های این کالا که از نوع وارداتی هستند بسیار لوکس بوده و محصول کشور هائی نظیر ترکیه و ایتالیا می باشند. از این رو قیمت روشویی سنگی بیشتری در مقایسه با سایر انواع روشویی های وارداتی دارند.

مثلا قیمت روشویی سنگی ترک از قیمت روشویی سنگی چینی بیشتر است و در بین مدل های وارداتی از کشور چین، قیمت های ارزان و بسیار مناسبی را می توان خریداری کرد.

نمایندگی های فروش مکانی برای خرید انواع خارجی و وارداتی روشویی می باشند. این مراکز عرضه کننده جدید ترین نمونه از طرح های موجود در بازار می باشند و به فروش انواع محصولات کشور های دیگر نیز در این حوزه می پردازند.

سفارش عمده کاسه سنگ روشویی

سفارش عمده کاسه سنگ روشویییکی از مدل های سنگ روشویی به شکل کاسه ای است که جهت سفارش عمده آن باید به تولید کننده یا عمده فروش آن مراجعه کرد. برخی از مدل های روشویی کاسه ای از نوع لوکس می باشد و بنابراین قیمت روشویی سنگی مدرن کاسه ای از قیمت روشویی سنگی سایر نمونه های موجود در بازار ممکن است بیشتر باشد.

عمده فروشان ممکن است به صورت دفاتر نمایندگی در سراسر کشور مشغول به کار باشند که خرید و فروش عمده را در دستور کار خود دارند. پیمان کاران ساختمانی و کسانی که در کار ساخت و ساز می باشند از جمله افرادی هستند که نیاز به خرید عمده این تجهیزات دارند. بنابراین باید به صورت عمده سفارش خرید را به عمده فروش ارائه دهند.

ارسال انواع روشویی سنگی به سراسر کشور

ارسال انواع روشویی سنگی به سراسر کشورروشویی سنگی یکی از مدل های بسیار زیبای روشویی است که در مراکز فروش در سراسر کشور یا از طریق کاتالوگ یا وجود نمونه در فروشگاه به مشتریان عرضه می شود.

خرید روشویی کوچک یا بزرگ توسط افراد بستگی به فضایی دارد که این لوازم در آن به کار می روند. به طور مثال انواع روشویی هایی در بازار هستند که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند و به این سبب بهترین گزینه ممکن برای مکان های کوچک به شمار می روند.

در مقابل در سرویس های بهداشتی بزرگ جا برای طراحی و انتخاب روشویی های بزرگ به همراه یک سری اکسسوری های آن باز است و می توان از روش های متنوعی برای طراحی این فضا استفاده نمود.

در صورت خرید امکان ارسال این اجناس به سراسر کشور از طریق سیستم حمل و نقل فراهم است و فروشندگان حتی در خرید های بالا نیز هزنیه ارسال را از خریدار دریافت نمی دارند.

پخش کلی روشویی سنگی سرویس بهداشتی

پخش کلی روشویی سنگی سرویس بهداشتیروشویی های سنگی به دو نمونه توکار و روکار نصب می شوند که هر کدام کاربرد خاص و البته خریداران خود را دارند. امروزه از انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی برای ساخت چنین تجهیزاتی استفاده می شود که به طور قطع نمونه های سنگ طبیعی آن از مدل سنگ های مصنوعی گران تر می باشد.

از این سنگ ها علاوه بر ساخت انواع روشویی برای ساخت وان حمام و سایر تجهیزات مرتبط نیز استفاده می شود. ابعاد این وسایل متفاوت است و سایز های بزرگ آن قیمت بیشتری دارند.

تولید تجهیزات بهداشتی در کشور از جمله انواع روشویی سنگی توسط تولید کنندگان و شرکت های صنعتی صورت می گیرد که برخی از آنها تولید کننده بهترین نمونه های موجود در بازار می باشند.

این محصولات پس از تولید توسط واحد پخش کلی به استان ها و شهر های مختلف ارسال شده و شهر های بزرگ به دلیل ساخت و ساز بیشتر و دارا بودن جمعیت بیشتر متقاضی این کالا در حجم بیشتری هستند. بنابراین سرویس های پخش و توزیع حجم قابل توجهی از روشویی را به این مناطق ارسال می دارند.

بزرگترین عمده فروش روشویی های مدرن

بزرگترین عمده فروش روشویی های مدرنروش های طراحی نوین و استفاده از سبک های کلاسیک و جدید باعث خلق و تولید آثار بسیار شکیل و زیبا در حوزه تجهیزات بهداشتی شده است.

بزرگترین عمده فروشی های روشویی مکانی هستند که دارای انباری جهت نگهداری و توزیع این اجناس به داخل یا خارج کشور  می باشند. برخی از این عمده فروشان دارای شرکت های تجاری در سطح وسیع می باشند و به کار واردات این لوازم اشتغال دارند.

برخی عمده فروشان نیز در گروه عمده فروشان بزرگ داخلی در این رشته کار می کنند و از تمامی نقاط کشور برای خرید این کالا به آنها مراجعه شود. در واقع این مراکز جایی هستند که فروشگاه هایی که در کار لوازم بهداشتی فعالیت دارند به آنها مراجعه و به خرید اقلام مورد نظر می پردازند.

این مراکز همچنین دریافت کننده سفارشات اینترنتی و تلفنی نیز می باشند. سفارشات آنلاین که توسط اپراتور های رایانه کنترل و سپس ثبت می شود. در ادامه طبق لیست سفارش عملیات ارسال به مناطق مورد نظر صورت می گیرد.

سفارش تلفنی نیز که ممکن است بین عمده فروش و خریدار صورت گیرد و طی این تماس دو طرف قرار داد در زمینه قیمت و نحوه خرید با هم به توافق می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.