کاهش قیمت دمپایی طبی سهند موجب سکته یک زن شد

بسیاری از مردم ترجیح می دهند با جوراب در خانه قدم بزنند، و در حالی که می توانند گرم و راحت باشند، خیلی زود فرسوده می شوند. متوجه خواهید شد که وقتی بیش از حد شل و ول می‌شوند باید دائماً آن‌ها را تعویض کنید، که به سختی می‌خواهید آن‌چه می‌خواهید بخصوص اگر مقدار زیادی پول برای آنها خرج کنید. اگر نمی‌خواهید جوراب‌هایتان را کنار بگذارید، یک جفت دمپایی طبی سهند روی آن‌ها بپوشید. نه تنها پاهای شما گرمتر می شود، بلکه عمر جوراب های مورد علاقه خود را نیز افزایش می دهید.

6. آنها می توانند رفت و آمدها و سقوط در اطراف خانه را کاهش دهند
کاشی، مشمع کف اتاق، و کف چوبی می تواند بسیار لغزنده باشد به خصوص اگر ترجیح می دهید با جوراب راه بروید. این می تواند منجر به بسیاری از حوادث بالقوه خطرناک خانگی شود. بسیاری از دمپایی های خانگی دارای کفی هستند که چسبندگی کمی دارند تا هنگام راه رفتن بر روی سطوح لغزنده، کشش را برای کاربر ایجاد کنند. این به جلوگیری از افتادن و سقوط کمک می کند که اغلب به نظر می رسد هنگام رفتن به دستشویی، پاسخ دادن به در یا هنگام انجام فعالیت های عادی در خانه اتفاق می افتد.

دمپایی
ویژگی هایی که باید در دمپایی خانه جستجو کنید
در حالی که به گزینه های دمپایی خانه نگاه می کنید، ویژگی هایی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید تا از مزایای بی شمار آنها بهره مند شوید.

راحتی
یکی از اولویت‌های اصلی هنگام نگاه کردن به هر نوع کفشی، راحتی است که هنگام پوشیدن باعث می‌شود. دمپایی ها تفاوتی ندارند، به خصوص که تقریباً در تمام مدتی که در خانه خواهید بود، آن ها را می پوشید. در اینجا برخی از عوامل مربوط به راحتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

انعطاف‌پذیری – دمپایی‌هایی که ساختار سفت دارند می‌توانند در زمانی که آن‌ها را برای مدت طولانی روی پای شما می‌پوشید، به ایجاد تاول‌ها روی پاها کمک کنند. به دنبال دمپایی هایی باشید که انعطاف پذیر هستند و به راحتی به شکل پاهای شما قالب می گیرند تا حداکثر راحتی را داشته باشند.
آستر – اکثر دمپایی های خانه معمولا دارای یک آستر داخلی هستند. در حالت ایده آل، آستر یک دمپایی باید در برابر پای شما نرم باشد تا از هرگونه تحریک روی پوست جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.